19:00
/Jasm
3/5€

 
 

SJS TRIO

Eelmisel kevadel sattusime eksamiks kolmekesi mängima Thelonius Monk-i “Let’s Cool One'i”. See toimis nii hästi ja meil oli seda mängides nii lõbus, et otsustasime bändi teha. Trios mängimine on meie jaoks põnev väljakutse, sest kõigil on kandvad rollid ja suur vastutus, ent samas on helipildis rohkem ruumi, mis jätab suurema loominguvabaduse. Olgugi, et me ei mängi omaloomingut, üritame siiski leida kõikidele lugudele omanäolist lähenemist. Meie repertuaarist võib leida näiteks Monki, Colemani, Halli, Methenyt.

Sander Aasaväli - trummid
Jasper Alamaa - bass
Siim Leppik - kitarr

 
 
 

LOCO MOTIVE

Loco Motive koosneb kambast muusikatudengeist, kes 2015. aasta sügisel TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia rütmimuusika osakonnas ansamblitunni raames kokku sattusid. Juhuse tahtel sündis kooslus, kellevahelisest sünergiast üllatusid nii nad ise kui ka ülejäänud Viljandi kaaskond. Järgnenud kevadel sai kamp musamaja keldrist välja, andes Kultuuridessandi raames kontserte Tallinnas, Tartus ja Narvas. Kavas on olnud Pat Metheny, Jean-Luc Ponty, Kenny Garretti ja teiste lemmikartistide lugusid, ning lisaks neile ka omaloomingulist materjali.

Kärt Männa – vokaal
Kärt Anton – elektriviiul
Roland Mällo – tenorsaksofon
Jaan-Eerik Aardam – kitarr
Taniel Kuntu – klahvid
Mart Nõmm – basskitarrr
Karl-Heinrich Arro - trummid

 
 
 

JANA KÜTT GROUP

Jana.jpg

Jana Kütt Group esitab samanimelise noore jazz-laulja omaloomingut. See peidab endas tänapäevast jazzi, progressiivseid toone ja lihtsaid-ilusaid kõlasid. Jana ideedele aitavad elu ja värve sisse puhuda neli mõttekaaslast.

Janat on puudutanud Jaga Jazzisti, Neil Cowley'i, Argo Valsi,  Janek Gwizdala jpt muusika. Kontserdil saab kuulda UUT ja veidi mõnusat vana! Jana Kütt Group on esinenud nii  Tudengijazzil, Jazzkaare noortelaval kui ka IDeeJazzil.

 

Jana Kütt - vokaal
Anna Wibe - klaver
Johannes Laas - kitarr
Tõnis Koppel - kontrabass/basskitarr
Kristjan Mängel - trummid

Vaata kuidas JKG esitas Terevisioonis lugusid "Mustvalge" ja "Liin":

 
 
 

LAURI KADALIPP SOCIAL JAZZ

Lauri Kadalipp Social Jazz koosneb headest sõpradest, kellel põleb huvi mängida kaasaegsemat jazzi. Kollektiivselt eksperimenteeritakse omaloomingu ning ka tuntumate jazzihittidega, saades mõjutusi vanast, heast klassikalisest jazzist, tänapäeva pop / R’n’B-st, kui ka kaasaegsest klassikalisest muusikast. Kõige selle juures püütakse saavutada muusikaliselt oma nägu ning tuua see kuulajateni äärmiselt haarava kontserti jooksul. Kogu muusikale lisab põnevust asjaolu, et ansamblis puudub bassimängija, mis peaks kogu üritusele väga põneva vindi peale keerama.

Lauri Kadalipp - saksofon
Allan Järve - trompet, flugelhorn
Kirke Karja - rhodes
Tõnu Tubli - trummid